Bravo Håndballklubb

J16 i Alta: Tapte til slutt - i finalen

Bravo stilte med ett lag i helgens storturnering i Alta som totalt samler nesten 200 lag. Det endte med sølv til J16 etter mye oppløftende spill underveis i turneringen.

Fra ettmålsseier til ettmålstap

Jevne kamper mellom Bravo J16 og Tromsø HK. Denne gangen var det de rødkledte som trakk det lengste strået.

Solid seier til 16-årsjentene

J16-laget viste solide takter - og ny fremgang - da de vant med seks mål over Vardø.

Innholdsrik helg innledes i kveld

Mange interessante kamper med de eldste lagene i Tromsdalshallen, og på Tromstun skal G11 i aksjon. Mens G12 og J14 benytter helgen til Harstad-tur.

Har du ikke betalt kontingent og treningsavgift?

Alle spillere fikk i november 2011 utdelt faktura for medlems-kontingent 2012 og treningsavgift 2011/2012. Forfallsdato var 15. november, men dessverre er det ennå mange som ikke har betalt fakturaen.

J16 vant spennende byoppgjør

Etter stang ut med resultatene i Nyttårsturneringen, ble det stang inn for J16 i seriemøtet med Tromsø HK. En jevn kamp endte med seier 25-24 og høylydt jubel i hallen.

Helgens aktiviteter i hallen

Fem hjemmekamper lørdag. To på søndag. Og treningssamling for herre- og damelaget.

Godt nyttår - full rulle til helgen

Vi ønsker alle Bravo-medlemmer - og øvrige håndballvenner - et riktig godt nyttår, og velkommen til et spennende 2012.

Nye uttak med Bravo-spillere

Gutter og jenter aktuelle for regionale tiltak. Og Tuva Thoresen reserve til landslagssamling J96.

Tre uavgjorte og én seier for J16

Helgens tur til Alta endte uten tap, men kunne fort gitt enda flere poeng for J16.