Nyttårsturneringa tar form
Da har Tromsø HK sydd sammen kampoppsettet for årets turnering, og Bravo er som vanlig godt representert i de fleste klasser.
Nyttårsturneringen avvikles neste helg, 9.-11. januar. I år blir det med større deltakelse enn på mange år, og arrangørene i Tromsø HK har hatt en hyggelig utfordring med kampoppsettet. Blant annet tar de i bruk flere haller for å komme i mål, og det blir kamper både i Tromsøhallen, Tromsdalshallen og Krafthallen.Bravo stiller med lag i de fleste klassene, fra allidrettsgjengen i miniklassen (bildet fra fjorårets turnering), til jenter/gutter 18 som de eldste. De siste årene har Bravo endt opp som beste klubb i turneringen, og kan med sin store deltakelse ha håp om følge opp dette også i 2009-utgaven.
Det meldes for øvrig om meget god påmelding i jenteklassene, der blant annet Bækkelaget kommer fra Oslo med sitt 14-årslag. Hyggelig at også Harstad HK tar turen med sine beste jentelag denne gangen.
Kampoppsettet ble klart lørdag 3. januar, og kan sjekkes nærmere her. Vær dog oppmerksom på at det her kan komme endringer før turneringen kastes i gang fredag ettermiddag.


